ספסל עץ לגינה בעל משענת גבוהה

ספסל גינה דגם עוז הוא ספסל גינה קלאסי – כמו הספסלים של פעם, יחד עם זאת הוא נעים מאוד, נח מאוד, זווית הגב שלו היא מדויקת, וכל מי שרוכש אותו נהנה ממנו למשך שנים רבות.

הברגים של הספסל אינם נראים לעין, ההתקנה נקיה ולכן הספסל הוא אסתטי מאוד, והוא משמש גם כספסל גינה, חצר, לובי, בתים משותפים, פינות אוכל, בתוך הבית, מחוץ לבית ועוד, ספסל פשוט נהדר.

אז אם אתם מחפשים ספסל גינה אשר יהווה כפריט מעוצב ויפה ותוספת קסומה לאווירה בגינה – ספסל גינה דגם עוז יענה על כל הדרישות שלכם ויותר מזה..

ספסל גינה עם משענת דגם עוז, אורך לפי הזמנה

קבל הצעת מחיר לספסל גינה דגם עוז

מה הלקוחות חושבים על ספסלי הגינה שלנו מדגם עוז

5/5
הזמנו מספר ספסלי גינה, עוז עם משענת, ככה צריך להראות ספסל, יפה חזק ונח, הספסלים בגינה וכולם נהנים מהם
צחי
רמת גן
5/5
במתחם בית הכנסת רצינו מספר ספסלים, המראה של הספסלים של גושן שבה את ליבנו, הזמנו מהם ואנחנו מאוד מרוצים, ממליץ לכל מי שמתלבט
מאיר
בית כנסת מרכז
5/5
ספסלים מצוינים, בחרנו את עוז עם משענת כספסל שמשתלב טוב בסביבת המתנ"ס אצלנו, הספסלים משמשים את כולם, ילדים והורים, יופי של עבודה, תודה לרחל על הזמן שהקדישה לנו.
דליה
מתנ"ס מרכז
5/5
בבית העלמין מיקמנו ספסל לטובת הבאים להתייחד, הספסל נח לישיבה ואנחנו מודים לגושן על היחס, ההסברים וההובלה
חמי
מרכז
5/5
ספסל עוז עם משענת הוא ספסל נהדר, נח ועושה את תפקידו כראוי, ממליצה בלב שלם לעבוד עם גושן, גם הספסלים שלהם מושלמים וגם הם אנשים נחמדים מאוד.
רלי
משמרת
5/5
בילדותי היה לנו ספסל כזה בשכונה, שנים אחרי החלטתי לרכוש ספסל דומה ולמקם אותו בפינת חמד בביתי, המראה הקלאסי של הספסל פשוט כובש, תודה
אילן
קיסריה
דילוג לתוכן