ספסל למקלחת

ספסל למקלחת טומן בחובו יתרונות רבים הן בפונקציונאליות שלו והן במראה שלו – הוא נוח לישיבה, הוא יפה, הוא אינו תופס מקום רב מדי, הוא מאפשר התנהלות נוחה יותר בחדר האמבטיה והוא משתלב בצורה הרמונית ויפה עם רוב חדרי המקלחת.

כך יוצא, שיותר ויותר אנשים גילו בשנים האחרונות את היתרונות הרבים של פריט ריהוט זה והפופולאריות שלו עלתה בצורה משמעותית.ספסל למקלחת דגם קוסטה הוא ללא ספק אחד מספסלי המקלחת הפופולריים והיפים ביותר בארץ – הספסל בנוי כיצירת אומנות בעבודת יד. הוא נח לישיבה, מרשים ומושך את העין.

הספסל יכול לשמש בתים פרטיים, חדרי כושר, סאונות, בתי מלון, בריכות ציבוריות ופרטיות, פטיו, מקווה, מלתחות כמובן ולמקומות רבים נוספים.

בכוחו של הספסל להוסיף לכל מקלחת יופי ומראה קלאסי, פריט ריהוט חובה בכל מקלחת מושקעת.
אז אם אתם מחפשים אחר ספסלים למקלחת ולא מעוניינים להתפשר על קריטריונים חשובים כמו איכות ונוחות – ספסל למקלחת דגם קוסטה הוא בדיוק הספסל עבורכם.

ספסל למקלחת דגם קוסטה, מידות בהתאמה אישית

קבל הצעת מחיר לספסל למקלחת ,קוסטה

מה הלקוחות חושבים על ספסל המקלחת שלנו

ספסל כמו שבנו פעם
5/5
לבנות ספסל כזה מצריך מיומנות של שנים וימים של עבודה, עץ שנכנס בתוך עץ, זו טכנולוגיה חזקה ביותר ועתיקה, החזקתי נגריה בעבר כך שאני יודע דבר או שתיים, אני מעריך מאוד את התוצר שלכם, זה ספסל שבנוי בשיטות של פעם, תודה לכולכם, הספסל נהדר.
אפי
בני דרור
ספסל מצוין
5/5
הספסל למקלחת שקנינו ממכם בעבר מצוין, אני ממליצה לכל אחד, אנחנו לקחנו מאיפאה וחברים שלנו בעקבותינו לקחו מטיק בורמזי, רחל דאגה שהספסל יגיע בשעה היעודה, וגם עזרה במדידות ובייעוץ, תודה על הכל, יופי של עבודה.
ליאת
צור יגאל
אמנות, מושלם
5/5
התרשמתי לטובה מהאתר ומהספסלים, כמובן שלא מצאתי משהו שמתקרב לזה, הספסל שהגיע אלי הביתה היה מושלם, התמונות לא משקפות את המציאות, הספסל פשוט אומנות לשמה, עבודה מבריקה, ששווה הכל
מילאן
נתניה
ספסל מושלם
5/5
יש לנו מקלחת מושקעת ורצינו ספסל שיתאים לנו, דרך האינטרנט מצאנו את הספסלים שלכם, אין מילים, התרגשתי שקיבלתי את הספסל הנחתי אותו במקלחת, והוא פשוט הרגיש במקום הטבעי שלו, מעבר לזה, נח לשבת עליו, הוא יציב, נגד מים כמובן והוא נפלא בעניי
שרית
תל אביב
יפה אלגנטי
5/5
אני פשוט נהנית ממנו, הוא נראה מצוין, הוא נח, הוא יפה אלגנטי, מי שרואה אותו רוצה גם 🙂 אני שמחה שהזמנתי והוא עמד בכל ציפיותי ויותר
רונה
רעננה
עבודת יד, פשוט וחכם
5/5
עבודת יד תמיד עדיפה בעניי, רואים שמישהו שם יודע את העבודה, פשוט וחכם, אני מזמינה בקרוב ספסל נוסף עם תוספת מדף, אני מאוד רוצה לציין לשבח את השירות שלכם, כל הכבוד
גלי
בת ים