שולחן מתקפל

שולחנות מתקפלים ב-ח' כתוספת לשולחן קיים

שולחנות מתקפלים ב-ח' כתוספת לשולחן קיים

כל אחד צריך שיהיה לו בבית שולחן מתקפל אותו הוא יכול לאחסן בנוחות ולהוציא אותו, רק כאשר הוא זקוק לו – כשמגיעים אורחים, בחגים, בשבתות או בזמנים אחרים.
שולחן עם רגליים מתקפלות הוא עוד מוצר איכותי מבית גושן. בדומה לכל המוצרים שלנו גם השולחן הזה בנוי בעבודת יד מדויקת ומותאמת לכל לקוח בנפרד.
הרגליים של השולחן הזה, מקובעות לשולחן והן למעשה מתקפלות, כך שקל ונח לשאת את השולחן והרגליים יחדיו, והוא מגיע כיחידה שלמה ואין סיכוי שהרגליים ילכו לאיבוד..

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

גובה השולחן הוא 75 ס"מ כגובה הרגליים, האורך המקסימלי שניתן לחתוך את השולחן הוא 2.40 מטר. במידה וזה לא מספיק, ניתן לחבר מספר שולחנות מתקפלים זהים אחד לשני ולקבל בסופו של דבר את התוצאה המבוקשת.

אנו מאמינים שהפתרון שיצרנו עבור השולחנות המתקפלים שלנו הוא אידיאלי ונותן לך בדיוק את החופש לאחסן ולהוציא את השולחן בכך זמן שתחפוץ ולעשות בו את השימוש המבוקש.
השולחן אינו דורש מקום גדול מדי ובעת הצורך מבצע את ייעודו על הצד הטוב והאיכותי ביותר.

 

להלן חלק קטן מהתגובות על השולחן המתקפל

 

"השולחן המתקפל הטוב ביותר בשוק"
מאת מנחם צורף,
שולחן מתקפל שיש בו את כל מה שצריך: איכותי, נח, פרקטי, קל , אמין, נשמר לאורך זמן, מחיר מצוין, בכמה דרגות מעל המתחרים ובדיוק על פי המידה שהזמנתי, תודה לכם גם על השרות.
 
"השולחן המתקפל של גושן פשוט מעולה"
מאת חנה וייסמן,
הזמנתי שתי שולחנות מתקפלים, רחל עזרה לי, השולחנות השלימו את השולחנות אצלי בבית ויצרו לשולחן הקיים המשכיות מושלמת, כל האורחים הופתעו לטובה, אני שמחה על הרכישה הזו שגם תשמש אותי בעתיד.
 
"המון תודות על העזרה"
מאת אביבה,
לא אשכח את היום הזה שבערב פסח, חברת השכרת הציוד הבריזה לי ברגע האחרון. חיפוש מהיר ברשת העלה את האתר של גושן עבודות עץ. הזמנתי שולחנות וכיסאות מתקפלים. אישה חביבה ומקסימה בשם רחל ענתה לי לטלפון ואמרה שלא נותר להם עוד ציוד שולחנות מכיוון שהכל הושכר, אך שהיא תבדוק אם ניתן לייצר לי שולחנות מתקפלים. לאחר כחמש שעות, היו אצלי בבית שני גברים מקסימים (בעלה של רחל והבן הקטן שלה) שסידרו לי את השולחנות במרכז הסלון והשאירו לי עוד ערימה של כיסאות מתקפלים. אני ממליצה עליכם בחום ואין לי צל של ספק שניפגש עוד פעמים רבות בעתיד, בכל אירוע שיהיה לי. תודה רבה!
 
"תודה על השרות והעבודה המקצועית"
מאת נעמה,
רחל היקרה, אין מילים לתאר את השירות המקסים והמסור שקיבלתי ממך. העזרה והליווי באיפיון ובחירת השולחנות והספסלים המתאימים לי, עבודת היד על פי המידות שאני צריכה והעבודה המקצועית והכל כך מדוייקת שלכם. תודה לך על הכל!
 
"ממליץ בחום על שולחנות מתקפלים של גושן"
מאת אלי,
הזמנתי דרך גושן שני שולחנות מתקפלים לארוחת חג שהתקיימה בביתי. ההזמנה הגיע אלי בדיוק במועד שנקבע והשולחנות היו בדיוק על פי הגדלים שהזמנתי. הארוחה הייתה תענוג ואין ספק שלשולחנות של גושן היה חלק בכך. ממליץ בחום.
 
"שולחן מתקפל שהוא פשוט, קל, ונח לאחסון"
מאת מיכל,
קיבלתי המלצה מחברה לשולחנות המתקפלים של גושן עבור ראש השנה. למען האמת הייתי כל כך מרוצה מהשולחן המתקפל הזה, עד שהחלטתי להשאיר אותו אצלי ולרכוש אותו. עד היום השולחן הזה משמש אותי בכל פעם שבאים אורחים. פשוט, קל ונוח לאחסון. תודה לכם ואני ממליצה לכל המעוניין.