שולחן מתקפל עם רגליים נשלפות

אנשים אשר מעוניינים לארח נתקלים פעמים רבות בבעיה: אין מספיק מקום – השולחן הקיים בסלון או בפינת האוכל אינו מספיק גדול כדי להכיל את מספר הסועדים המתוכנן. גם אם מוצאים פתרון ומצרפים שולחנות אחרים שיש בבית, הרוחב והגובה של השולחנות אינו מתאים ברוב המקרים לשולחן הקיים, מה שיוצר תוצאה לא אסטטית ולא נוחה ואף אחד לא מרגיש נוח לארח בצורה שכזאת.אבל אין סיבה להילחץ או להתייאש, כי בגושן ניתן להזמין שולחנות לפי מידה וליהנות מפתרון איכותי לבעיה. 
השוק מציע מגוון רחב של פתרונות בדמותם של שולחנות מתקפלים מסוגים שונים, אבל איכות החומרים, הפלסטיקה, היציבות של השולחן ופרמטרים נוספים רחוקים מלענות על הדרישות של אנשים רבים. 

אצלנו בגושן הפתרון שאנחנו נותנים איכותי ואטרקטיבי גם מבחינת המחיר וגם מבחינת האיכות.לקוחות שהזמינו אצלנו שולחנות אשר מתאימים במידותיהם לשולחן הקיים יצאו מסופקים ומרוצים – מכיוון שהשולחן שקנו 'סגר להם פינה', הם הגיעו לפתרון של בעיה מתמשכת במחיר משתלם וללא תפיסת מקום אחסון רב וקיבלו מוצר איכותי אשר מותאם במידותיו לשולחן שיש להם בבית.השולחנות שאנחנו מספקים נרכשו כבר ע"י מגוון לקוחות: מפעלים, אולמות אירועים, בתי כנסת, בתי ספר, מתנ"סים, לקוחות פרטיים כמובן ועוד.. כולם חיפשו שולחן מתקפל אשר יהווה פתרון לאירוח, לחגים ולכיבוד, שולחן שבקלות ניתן לאחסן אותו – וכולם גם זכו לפתרון הולם ואיכותי בדמותם של שולחנות מתקפלים אשר ענו על כל הדרישות והבקשות שלהם.קצת פרטים טכניים על שולחנות מתקפלים מבית גושן: 
פלטת השולחן בנויה מסנדוויץ' איכותי המכוסה בפורמייקה משני הצדדים. 
השוליים של הפלטה מלוטשים ומעוגלים. בתחתית הפלטה ישנם בסיסים אשר קובעים את מקום הרגליים. לשולחן באורך 1.80 מ' ומעלה אנחנו מוסיפים זווית חיזוק ממתכת בתחתית הפלטה.רגלי השולחן הן מודולריות ויכולות להתנתק מהשולחן בעת האחסון. 

הרגליים בנויות בצורת X ומתקפלות, בדומה למספריים, לרוחב מינימלי, כך שניתן לאחסן אותם תוך חסכון ניכר במקום. הרגליים בנויות ממתכת מגולוונת. בתחתיתם ישנו פקק מפלסטיק למניעת שריטות ברצפה.את השולחן ניתן להזמין לפי מידה, כשהאורך המקסימלי הוא 240 ס"מ והרוחב המקסימלי הוא 120 ס"מ. במידה וזה לא מספיק, אפשר לצרף מס' שולחנות יחדיו ועדיין ליהנות מפתרון הרמוני, מעוצב ויפה. 
ניתן גם להזמין שולחנות מרובעים, ברוחב מקסימלי של 160 ס"מ (מסנדוויץ' רגיל) או 153 ס"מ (מסנדוויץ' מעץ ליבנה), כשבשני המקרים האלה השולחן מגיע ללא ציפוי פורמייקה.מכיוון שאנחנו מייצרים את הרגליים, ניתן להזמין את השולחן בכל גובה בהתאם לצרכים, כאשר הסטנדרט הוא 75 ס"מ.נשמח לשרת אתכם ולדאוג שתיהנו מהשולחנות המתקפלים האיכותיים שלנו במשך שנים רבות וארוכות. אתם מוזמנים ליצור קשר לגבי כל שאלה ובקשה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.