שולחן מתקפל

כל אחד צריך שיהיה לו בבית שולחן מתקפל אותו הוא יכול לאחסן בנוחות ולהוציא אותו, רק כאשר הוא זקוק לו – כשמגיעים אורחים, בחגים, בשבתות או בזמנים אחרים.

שולחן עם רגליים מתקפלות הוא עוד מוצר איכותי מבית גושן. בדומה לכל המוצרים שלנו גם השולחן הזה בנוי בעבודת יד מדויקת ומותאמת לכל לקוח בנפרד.

הרגליים של השולחן הזה, מקובעות לשולחן והן למעשה מתקפלות, כך שקל ונח לשאת את השולחן והרגליים יחדיו, והוא מגיע כיחידה שלמה ואין סיכוי שהרגליים ילכו לאיבוד..

גובה השולחן הוא 75 ס"מ כגובה הרגליים, האורך המקסימלי שניתן לחתוך את השולחן הוא 2.40 מטר. במידה וזה לא מספיק, ניתן לחבר מספר שולחנות מתקפלים זהים אחד לשני ולקבל בסופו של דבר את התוצאה המבוקשת.

Previous
Next
אנו מאמינים שהפתרון שיצרנו עבור השולחנות המתקפלים שלנו הוא אידיאלי ונותן לך בדיוק את החופש לאחסן ולהוציא את השולחן בכך זמן שתחפוץ ולעשות בו את השימוש המבוקש. השולחן אינו דורש מקום גדול מדי ובעת הצורך מבצע את ייעודו על הצד הטוב והאיכותי ביותר.

שולחן עם רגליים מתקפלות, אורך על פי דרישת הלקוח

קבל הצעת מחיר לשולחן מתקפל

מה הלקוחות חושבים על השולחן המתקפל שלנו

5/5
חיפשתי פתרון לארח את המשפחה בחגים, הפתרון שגושן הציעו היה מצוין, הזמנתי שולחן בדיוק על פי הגובה של השולחן אצלי בבית, כך שבחגים אנחנו מחברים את השולחנות ויוצרים שולחן ארוך שכולם מסבים בו והוא פתרון מצוין, תודה!
מיכל
רמת אפעל
5/5
השולחן מתקפל שלכם פתר לי בעיה רכשתי שני שולחנות וכעת אני יכול לחבר אותם ביחד והם משמשים כשולחן אחד גדול, הם כמובן ניידים כך שאפשר להזיז אותם כל פעם למקום אחר, מודה לכם על השרות
רועי
פתח תקווה
5/5
הזמנו מספר גדול של שולחנות לבית הכנסת, מדובר בשולחנות מצוינים שמשמשים אותנו בשוטף בארועים שונים, יופי של מוצר ויופי של עבודה, בנוסף ההזמנה היתה מהירה והגיע גם עם הובלה כמו שהזמנו, מודים לכם.
משה
בית כנסת מרכז
5/5
השכרנו מספר שולחנות מתקפלים לארוע גדול שערכנו, השולחנות הגיעו בזמן בדיוק בזמן ובגודל שביקשנו, תודה רבה לכם.
ליאת
מחלקת הפקה
5/5
כל שנה בחגים היתה בעיה של מקום, לפני מספר שנים גילינו את השרות שלכם, מאז כל שנה אנחנו מזמינים לחגים שולחנות ממכם, פתרון מצוין, שולחנות נהדרים
סימה
הרצליה
5/5
מה שאהבתי בשולחן המתקפל שלכם זה שהוא מגיע בדיוק במידה שהייתי צריך, לא מצאתי שום פתרון אחר וטוב שכך, האופציה היתה ללכת לנגר וזה משהו שלא ממש רציתי את השירות שלכם גיליתי במקרה באינטרנט והזמנתי שולחן בדיוק בגובה ובאורך שהייתי צריך, עכשיו אני רוצה להזמין אחד בשביל הים, תודה רבה לרחל
גדעון
פולג
דילוג לתוכן