שולחן נזירים מעץ אלון

שולחן נזירים מעץ אלון הינו שולחן חזק מאסיבי, בעל עיצוב ייחודי ונוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה.עץ האלון ממנו עשוי השולחן נחשב לחומר גלם איכותי וחזק במיוחד – כך שניתן ליהנות ממנו במשך שנים רבות. בתקופות קדומות שימש עץ האלון לבניית ספינות, סירות ועוד ("אלונים מבשן עשו משוטיך"- יחזקאל, כז, ו) 
 
שולחן נזירים מסוג עץ עלון מתאים לחללי הבית השונים והוא ישתלב בצורה יפה גם בגינות, גגות חדרי ישיבות גדולים וחללים אחרים.בכוחו של שולחן נזירים זה להוסיף אווירה חמימה ונעימה לכל מקום בו הוא מוצב ולאפשר לכם ליהנות מפריט ריהוט ייחודי ואיכותי במיוחד אשר ישרת אתכם נאמנה לתקופה ארוכה. 

שולחן נזירים גדול מעץ אלון, מידות על פי הזמנה

קבל הצעת מחיר לשולחן נזירים עץ אלון

מה הלקוחות חושבים על שולחן הנזירים עץ אלון

5/5
תענוג של שולחן, יפייפה, בנוי מעץ אלון, כיף להסתכל עליו, ברמה של יצירת אומנות, נהנת מכל רגע, המון תודה.
מירב כהן
כפר סבא
5/5
יופי עוצר נשימה, לא תמצאו כזה באיקאה.. הגעתי דרך חברים ואמליץ לכל חברי
איתן
תל מונד
5/5
קנינו את השולחן לחצר, אנחנו מאוד שמחים על הקניה, השולחן הוא מגנט לארועים וכל ארוע שרוצים לעשות, אוטומטית ברור לכולם שהוא יתרחש בחצר ליד השולחן, מרכז את כל המשפחה, תודה רבה על השרות, ההמלצה הזו היא המינימום שאנחנו יכולים לעשות עבורכם.
צבי
משמרת
5/5
בעלי עובד עם עץ הרבה שנים, אחרי שהוא בחן את המוצרים האחרים בשוק על פי אמות המידה המחמירות שלו, הוא הזמין מהם שולחן, מה אגיד ומה אומר, ברכה תבוא על ראשכם 🙂
מיכל
אבן יהודה
5/5
שולחן יפה, אלגנטי, עץ חזק, עמיד, באמת שאין דברים כאלו, רק אצלכם אני קונה את כל הריהוט לגן, מדובר באמת בעבודה שאין שני לה.
דניס
רחובות
5/5
קניתי שולחן מעץ אלון, רציתי משהוא שישאר לילדים שלי, הבחירה היתה באמת קלה, מדובר בחברה שעושה את הכל בעבודת יד, היופי במציאות עולה על כל התמונות שראיתי, תודה רבה לרחל ולאבי
מארק
כפר סבא
דילוג לתוכן