שולחן פיקניק לילדים דגם אלה

גם לילדים מגיע שולחן משלהם, בו הם יוכלו לאכול, לשחק ולהשתעשע בחברת הילדים של החברים או בני המשפחה בחברתם אתם יוצאים לפיקניק או אותם אתם מארחים.
 
שולחן פיקניק דגם אלה משתלב בצורה הרמונית בחללים רבים ובין היתר – בגינות, בחצרות, בגגות ואפילו בחללי המגורים השונים.
 
שולחן פיקניק אלה קטן, מבית גושן הוא שולחן יפה ואיכותי במיוחד. גודלו הוא: 90X45 או 120X45 השולחן עשוי מעץ אורן מעובד אשר עבר תהליך אימפרגנציה, שהינו תהליך ייחודי של חיטוי בלחץ הנועד לסייע לשמירתו מפגעי מזג האוויר וממזיקים.
 
כל הרהיטים בכלל ושולחנות הפיקניק בפרט אשר מיוצרים בגושן עוברים הליך של טיפול מיוחד אשר מקנה להם בסופו של התהליך את הצורה, המבנה הנוחות ותג האיכות שלנו.
 
השולחן בנוי בטכניקה של התקנה סמויה, כלומר: הברגים אינם נראים לעין, אין חורים ושקעים בפלטה, דבר אשר מונע לכלוך ומוסיף אסתטיקה למוצר.
 
השולחן המותאם במיוחד לילדים בגובה, באורך וברוחב ומספק פתרון מעולה לפעילויות שונות של הילדים כגון משחקים וציור, ויוצר פינה פרטית בה הילדים יכולים לאכול בשולחן משלהם ולצפות באבא ואמא ובחברים שיושבים בשולחן הגדול. 
 

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
 
 
     "שולחן פיקניק קטן וחמוד" מאת אסתי
קניתי לילדים הקטנים, שיהיה להם איפה לאכול ושירגישו גדולים, תענוג אמיתי, שולחן מקסים בדיוק כמו השולחן הגדול רק דגם יותר קטן, המון תודה לכם על השרות, פשוט מקסים.
 
     "אם יש לך ילדים מומלץ" מאת ליאור
שמנו את שולחן הפיקניק הקטן בבית, מכיוון שהוא קטן אז יש לנו מקום בשבילו, זה מצחיק אבל הילדים רוצים לאכול רק עליו, תענוג להסתכל עליהם, פשוט הנאה צרופה, תודה רבה לכם!.
 
     "איזה כיף שמצאתי אותכם" מאת גלית
יש לנו בחוץ שתי שולחנות פיקניק, שולחן פיקניק גדול, ואת הקטן לילדים, כאשר האורחים מגיעים עם הילדים שלהם ואנחנו עושים מגישים את האוכל, הילדים מקבלים בשולחן שלהם את האוכל והם מרגישים גדולים, השולחן נח מאוד, ממש בגובה של הילדים, אני מאושרת, המון תודה על השולחן.
 
     "מבין המוצרים האחרים בשוק מדובר בשולחן פיקניק לילדים הטוב ביותר." מאת רונית
עשיתי השוואה בין מספר שולחנות לילדים בשוק, והחלטתי ללכת על שולחן פיקניק לילדים של גושן ממספר סיבות, קודם כל בראש ובראשונה, בטיחותי, לא מדובר בפלסטיק זול אלא בעץ עמיד וחזק, מעבר לזה הוא נח, מאוד אסטטי, נראה בדיוק כמו השולחן הגדול והכי חשוב הילדים אוהבים אותו מאוד, תודה רבה לכם.