שולחן פיקניק לפינת אוכל

פינת אוכל מהווה חלל חשוב בכל בית. בכדי שאותו החלל יענה בצורה הטובה ביותר על מטרותיו, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בבחירת שולחן פינת אוכל. 
כחלק מכך, רוב האנשים לא יסתפקו בבחירת שולחן פינת אוכל פשוט ורגיל ויעדיפו להשקיע ולבחור בשולחן מעוצב ואיכותי, אשר ישתלב בצורה הרמונית עם עיצוב החלל וישרת אותם שנים רבות.
 
שולחן פיקניק נזירים עושה תפקיד נפלא כשולחן פינת אוכל – עיצובו הייחודי, האיכות הגבוהה והתכונות הפונקציונאליות השונות שלו גרמו לכך שיותר ויותר אנשים מגלים בשנים האחרונות את ייחודיותו ואת יתרונותיו הרבים.
 
רגלי הנזירים של השולחן, בשילוב חלקיו האחרים, יוצרים צורה מושלמת כך שבכוחו של שולחן הנזירים לשדרג את פינת האוכל ולהפכה למקום שכיף לארח בו. 
 
שולחן נזירים לפינת אוכל מתאים עבור כל מי שרוצה להפוך את החלל לפינה חמימה, נעימה וייחודית.השולחן מגיע במידות לפי הזמנה ויכול להתאים לדרישות המקום מבחינת האורך והרוחב. הגובה הוא 72-74 ס"מ. ניתן להזמין שולחן צבוע או משומן. ניתן להזמין שולחן נזירים העשוי מעץ אורן או מעץ אלון.
 
 
 
     "שולחן פיקניק נזירים פשוט נפלא" מאת לילך, תאריך 21 October 2013 
אני ממליצה מכל הלב, הכנסנו את שולחן הפיקניק נזירים לפינת האוכל בבית, אין מילים לתאר את השולחן הזה, השולחן הפך לאטרקציה, גושני, חזק ואלגנטי, מומלץ מכל הלב.
 
     "תודה לכם על שולחן הפיקניק" מאת עדי, תאריך 23 March 2014 
השולחן הכי יפה בשוק נקודה, לא מצאנו שום דבר שמתקרב אליו, מחיר שווה, המוצר נעשה בעבודת יד, כמו פעם, לא תעשייתי, הכנסת עץ בעץ, ממש מדהים, אני כל כך שמחה שקניתי, ותודה לך רחל על השרות העצות ותשומת הלב לפרטים הקטנים.