שולחן פיקניק קטן

שולחן פיקניק דגם יותם הינו שולחן קטן ואיכותי, הנחשב כאידיאלי עבור הזוגות מבניכם אשר אוהבים מדי פעם לצאת לאכול תחת כיפת השמים, הוא יכול לשמש כשולחן נוסף עבור הילדים והוא גם יכול להיות אידיאלי למשחקי שש בש, שח מט ומשחקי קופסא אחרים.
 
שולחן פיקניק דגם יותם, הינו שולחן איכותי במיוחד. גודלו הוא: 140X60 השולחן עשוי מעץ אורן מעובד אשר עבר תהליך אימפרגנציה, שהינו תהליך של חיטוי בלחץ לשמירתו מפגעי מזג האוויר וממזיקים שונים.השולחן הינו אסטטי ומעוצב בקווים נקיים ויפים – הוא בנוי בהתקנה סמויה, מה שאומר שהברגים אינם נראים לעין, אין חורים ושקעים בפלטה – דבר המונע לכלוך. 
 
השולחן נוח לישיבה, מתאים עבור כל מטרה, ובכוחו ליצור פינה פרטית בה אפשר לשבת וליהנות מהרגע.כמו כל שאר שולחנות הפיקניק אשר מיוצרים בגושן, גם שולחן פיקניק מדגם יותם עבר טיפול מיוחד אשר הקנה לו בסופו של התהליך את הצורה, המבנה הנוחות ותג האיכות שלנו – ועל איכות כידוע, לא מומלץ להתפשר.
 
 
 
 
     "שולחן מקסים לארבעה אנשים" מאת רון, תאריך 31 January 2012 
קניתי את שולחן פיקניק דגם יותם, אמנם לא מדובר בשולחן פיקניק גדול, אולם לצרכים שלי אין לי צורך בשולחן גדול, כך שארבעה מקומות הם די והותר בשבילי, אני מאוד ממליצה למי שיש מקום ומחפש להכניס שולחן לחצר.
 
     "ממליצה על שולחן פיקניק – יותם" מאת מרים, תאריך 18 June 2012 
אנחנו גרים בבית פרטי, רכשנו את השולחן לפני שנתיים, מיקמתי אותו בחצר, כל מי שבא אלינו נהנה לשבת עליו, השרות שקיבלתי מרחל בגושן היה מאוד מקצועי ומדויק, היא עזרה לי להגיע לפתרון הנכון ביותר עבורי, תודה רבה רחל!.
 
     "שולחן פיקניק נהדר" מאת שרון, תאריך 10 July 2013 
תודה רבה על שולחן הפיקניק, קניתי שני שולחנות, לשני מקומות שונים בחצר, גם הגדול וגם הקטן נהדרים, תודה על השרות היחס והעזרה, מעבר לשולחנות הנהדרים שרכשתי, השרות והיחס שקיבלתי היו יוצאים מהכלל.