שולחנות פיקניק

אנחנו מייצרים שולחנות פיקניק איכותיים מסוגים שונים, כל שולחן נבנה בחומרים הטובים ביותר עם האיכות הטובה ביותר, העץ עובר תהליך אימפרגנציה לשמירה מפני מזיקים, אתם מוזמנים להחליט איזה שולחן פיקניק יתאים לכם יותר.

שולחן פיקניק דגם ירדן

בקטגוריה הפופולרית ביותר זוכה שולחן פיקניק דגם ירדן, הוא נראה מעולה וגודלו עונה על הצרכים של משפחה או קבוצה קטנה שיכולים לסעוד בו בנוחות ובנעימות, גודלו 180X90 והוא מספיק בנוחות לשישה אנשים

 

שולחן פיקניק דגם ירדן גדול

לכמות אנשים גדולה יותר אין בכלל שאלה, שולחן פיקניק ירדן גדול פותר את בעיית המיקום גודלו הסטנדרטי הוא 210X90 והתופסת הזו מוסיפה עוד מקומות לשולחן, בתמונות ניתן אף לראות שולחנות גדולים מהגודל הסטנדרטי כמובן שניתן להזמין בגדלים שונים על פי הדרישה.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

שולחן פיקניק נזירים מעץ אלון

שולחן פיקניק עוצר נשימה עם עיצוב יפייפה ומראה אלגנטי, השולחן נראה מעולה גם בתוך הבית גם מחוץ לבית, הוא נותן נקודת עוצמה וממגנט את הסובבים בכל מקום בו הוא נמצא, הרגליים בנויים בשיטת השגמים, שיטה עתיקה בה קורת עץ מוכנסת בלחץ לתוך קורת עץ אחרת, השיטה הזו ידועה כשיטה החזקה ביותר לבניה, מראה השולחן ישאיר את הסובבים פעורי פה.

 

שולחן פיקניק נזירים 

השולחן כמו שולחן עץ האלון בנוי באותה שיטה, אותו מראה מהפנט, רגלי השולחן מצטלבות, השולחן יכול להגיע עם ספסלים תואמים גם הם בעלי רגליים מצטלבות, מראה עניים אומר הכל, ניתן להזמין את השולחן מעץ אורן, או מעץ אחר על פי בחירתכם.

 

שולחן פיקניק ענק עם גגון

שולחן פיקניק פונקציונאלי, הגגון הוא פריט חשוב ביותר בשמש הארץ ישראלית, ואם שמים את השולחן בחצר, בגג או מתחת לכיפת השמיים, ההצללה של השולחן עם הגגון יוצרת מחסה לסועדים מקרני השמש הקופחות.

 

שולחן פיקניק קטן דגם יותם

לעיתים אין צורך בשולחנות גדולים, במקרה כזה שולחן דגם יותם הוא שולחן מצוין, בנוי על פי הסטנדרט האיכותי שלנו, גודלו של השולחן הוא 140X60, כפי שניתן לראות בתמונות שולחן נעים אסטטי ונח.

שולחן פיקניק לילדים דגם אלה

בל נשכח את הילדים, שלפעמים רוצים שולחן משלהם, בכדי להתחפש ל"גדולים" גודל השולחן הוא: 90X45 או 120X45, שולחן נהדר ותמצאו את הילדים משחקים איתו המון או עושים שיעורי בית עליו.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

כל שולחנות הפיקניק שלנו יביאו לכם בסופו של דבר הנאה צרופה והם ניבנו בדגש על איכות ונוחות לטובת המשתמש.